קוסמטיקאית
 
 

הסרת שיער IPL

 
 

 

טיפול מקצועי ומסור להסרת שיער בשיטת IPL 

לקוחות הקומה של אהובה נהנים מטיפולים קוסמטיים המתקדמים ביותר - גם בתחום הסרת שיער. קיימות כיום מגוון שיטות, חלקן יעילות וחלקן יעילות פחות, וכל אחת (וגם אחד) שואפים למצוא את הדרך המוצלחת ביותר לעור חלק משיער. 

בקומה של אהובה מגישים ללקוחות את הטיפולים החדשניים ביותר, ועל כן מתבצעת הסרת שיער IPL, באמצעות מכשיר ה IPULSE . מכשיר iPulse הוא פטנט טכנולוגי רשום לבצע הסרת שיערiPulse הוא פיתוח עדכני, המבוסס על אלומת אור בעוצמה גבוהה ושווה לאורך כל ספקטרום הפולסים שלו. התוצאה - הסרת שיער מהירה ויעילה ללא כאבים.   ביעילות גבוהה. המכשיר פותח ונבדק על ידי צוות מדענים, רופאים ומהנדסים בשיתוף אוניברסיטת וויילס באנגליה.  
 
הסרת שיער IPL נחשבת לשיטה יעילה ומתקדמת להסרת שיער. המכשיר קיבל את האישורים הבינלאומיים המובילים בתחום: FDA אמריקאי, CE אירופי, BSI של מכון התקנים האנגלי, ISO 9001 וכן את אישור מכון התקנים הישראלי. נשים וגם גברים מאזור תל אביב מוזמנים ליהנות מעור חלק במהירות וביעילות בקומה של אהובה על ידי קוסמטיקאית מקצועית.
 

יתרונות השיטה

IPL (קיצור של INTENSE PULSE LIGHT) – היא טכנולוגיה מתקדמת להסרה ולדילול שיער. לטכנולוגיה זו יתרונות רבים על פני יתר השיטות הקיימות היום להסרת שיער. ישנם כמה יתרונות בולטים לשימוש במכשיר ה- I-PULSE:
  • הסרת שיער IPL אינה משאירה כוויות וצלקות העלולות להיגרם מטיפול בלייזר.

  • הסרת שיער IPL מתבצעת בעוצמות גבוהות שאינן מזיקות לעור, ובשל כך מספר הטיפולים הדרוש קטן בהרבה.

  • שיטת הסרת שיער IPL  מאפשרת להסיר שיער גם לבעלי עור כהה (בשונה מלייזר) באמצעות קרן אור ממוקדת.

  • השיטה מעלימה פיגמנטציה, נימי דם

  • יעילה בטיפול באקנה

  • מחדשת את העור (טיפולי רג'וביניישן)
 

                          

הסרת שיער IPL

 

הסרת שיער IPL