קוסמטיקאית
 
 

בניית ציפורניים בתל אביב

 
 

בניית ציפורניים הוא תהליך המבוצע אצל קוסמטיקאית במטרה ליצור מראה מלא ומעוצב יותר לציפורניים. במהלכה של בניית ציפורניים מודבקת ציפורן מלאכותית על הציפורן הטבעית ונבנית באמצעות חומר הנקרא אקריל. לאחר שהקוסמטיקאית משייפת את החומר נוצרת על הציפורן שכבה עבה המגנה על הציפורן ושומרת עליה מעוצבת. לאחר ההדבקה נעשה שימוש בקישוטים שונים בהתאם לסגנונה האישי ולאופייה של הלקוחה.  

בניית ציפורניים – למי זה מתאים?

  • לנשים בעלות ציפורניים חלשות, סדוקות ובעלות מראה לא אסתטי ולא בריא.
  • לנשים שרוצות שהלק יישאר לפרק זמן ארוך יותר.
  • פתרון אולטימטיבי לכוססות ציפורניים.
  • בניית ציפורניים לכלות
                      

בניית ציפורניים           בניית ציפורניים בתל אביב

 

בניית ציפורניים מתבצעת בשיטות שונות אשר יוצרות מראה חזק יותר, טבעי ואחיד לציפורן. התוצאה המתקבלת היא שיפור ניכר במראה החיצוני של הציפורניים. הציפורניים נראות אסתטיות יותר ובריאות יותר. בניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים הנם תחומים המחייבים מיומנות גבוהה, ועל כן רצוי לעשותם במכון מקצועי וסטרילי.

בניית ציפורנים

בעיקר לקראת הקיץ, אך לא רק, מומלץ להגיע באופן קבוע לטיפול בקומה של אהובה בתל אביב, לקבלת ציפורניים מטופחות ולכף יד ורגל מושלמות. אם אתן מעוניינות בביצוע בניית ציפורניים בתל אביב, אתן מוזמנות לטיפול מפנק בקומה של אהובה. בניית ציפורניים אינה פעולה פשוטה, וחשוב שתבוצע על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומיומנת.

 

אהובה מתמחה בטיפול נרחב בציפורניים, ולקוחותיה נהנים מסביבה סטרילית, מטיפול מקצועי ומיחס אישי. בניית ציפורניים אינה פעולה פשוטה, ומומלץ שתבוצע על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומיומנת. אהובה קורח מבצעת טיפולי בניית ציפורניים בתל אביב בסביבה נעימה ובמקצועיות רבה. בנוסף לבניית ציפורניים ולטיפולי מניקור ופדיקור, מתמחה אהובה קורח גם בקישוטי ציפורניים. 

 

בניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים

 
אהובה קורח מתמחה בטיפול נרחב בציפורניים, ולקוחותיה נהנים מסביבה סטרילית, מטיפול מקצועי ומיחס אישי. מטרת בניית ציפורניים היא ליצור מראה בריא ואחיד לציפורן. למי זה מתאים? לנשים בעלות ציפורניים חלשות, סדוקות ובעלות מראה לא אסתטי ולא בריא. בניית ציפורניים תיצור מראה חזק יותר לציפורן. אם את מעוניינת להתקשט ולשדרג את מראה הציפורניים - קישוטי ציפורניים הם הפתרון האידיאלי. הקישוטים מודבקים או מצויירים על הציפורניים ונדרשת מיומנות של קוסמטיקאית בעלת ניסיון כדי ליצור קישוט בעל נוכחות מרשימה ולא פחות חשוב- בעל עמידות גבוהה. 
 

בניית ציפורניים בתל אביב - מה ההבדל בעצם?

 
תל אביב, עיר ללא הפסקה, והמקום בו משתנים ומתעדכנים טרדנים באופן תמידי. בניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים הם חלק בלתי נפרד מהאופנה ועל כן בניית ציפורניים בתל אביב צריכה להיות מעודכנת וללכת יד ביד יחד עם הטרנדים האופנתיים. התאמת הצבע והקישוט על הציפורניים לבגד, לאיפור ולעיצוב השיער יכולה לחולל פלאים ולהפוך מראה חדגוני ומשעמם למראה מלא בסטייל.  אז איך עושים זאת? קוסמטיקאית מנוסה תדע להתאים את הקישוט המתאים ואת אופן בניית הציפורניים לאופנות המתחלפות ובעיקר לסטייל ולקצב הפנימי של הלקוחה. כבר למעלה מעשרים שנה שאהובה קורח מתאימה את בניית הציפורניים -ללקוחה. המקצועיות, הניסיון והסבלנות הרבה הופכים את בניית הציפורניים בקומה של אהובה לאמנות של ממש. היכולת להתאים את העיצוב המדויק ללקוחה תוך עבודה מקצועית ללא פשרות הם שעושים את הקומה של אהובה למקום של פינוק וגם סטייל.
 
 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר